ایرنا/ عضو هیات مدیره منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام استان البرز از افزایش پروازهای تفریحی این فرودگاه در آینده نزدیک خبر داد.

ارسلان ذاکری افشار عضو هیات مدیره منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام استان البرز با اشاره به ظرفیت های بخش هوایی این فرودگاه اظهار کرد: هم اکنون در کنار پروازهای کارگو، مسافری و آموزشی پروازهای تفریحی نیز از پیام در حال انجام است.
وی اضافه کرد: ظرفیت های فرودگاه بین المللی پیام در بخش هوانوردی به گونه ای است که در تمام این بخش ها از جمله پروازهای تفریحی  قابلیت توسعه پروازها را دارد.
ذاکری افشار گفت: هم اکنون در روزهای پنجشنبه و جمعه پروازهای تفریحی با هواپیماهای ۲ نفره در حال انجام است که مورد استقبال مردم قرار گرفته است.
وی ادامه داد:با توجه به افزایش متقاضیان  بنا داریم تا پس از انجام  بررسی های لازم  پروازهای تفریحی  را از فرودگاه بین المللی پیام افزایش دهیم.
ذاکری افشار گفت: پروازهای تفریحی از فرودگاه بین المللی پیام با هواپیمای فوق سبک که دارای بالاترین ضریب ایمنی و استاندارد هستند در حال انجام است.
منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه پیام وابسته به‌وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از ظرفیت‌های مهم اقتصادی و پروازی کشور محسوب می‌شود.
فرودگاه پیام البرز در ۲ بخش باری و مسافری خدمات ارائه می‌کند، ضمن آنکه  بخش خدمات آموزشی و هوانوردی تفریحی در این مجموعه فعال است. 
تاکنون بیش از ۱۰۰ واحد تولیدی و صنعتی در این مجموعه مستقر شده است.

آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday