ایرنا/ معاون امور مجلس رئیس جمهوری گفت: درحال تدوین مقدمات سفر استانی رئیس‌جمهوری و دولت به استان کرمان هستیم؛ اما هنوز زمان آن قطعی و اعلام نشده است.

سیدمحمد حسینی، معاون امور مجلس رئیس جمهوری در جریان ادای احترام به مقام شامخ شهدا در گلزار شهدای کرمان؛ به‌ویژه شهید حاج قاسم سلیمانی در جمع خبرنگاران در پاسخ به پرسشی درباره زمان سفر تاکید کرد: پیگیر هستیم که این سفر انجام شود اما هنوز تاریخ دقیق و قطعی معلوم نشده است.
وی اضافه کرد: دکتر پورابراهیمی(نماینده مردم کرمان و راور در مجلس) پیشنهاد داد که برای سالگرد شهید سلیمانی نیز جدای از سفر استانی از رئیس جمهوری برای شرکت در مراسم باشکوه سالگرد دعوت کنیم.
حسینی با بیان اینکه این سفر(درصورت تحقق) جدای از سفر استانی دولت خواهد بود اظهارامیدواری کرد که با توجه به آنکه محدودیت های کرونایی مانند سال گذشته وجود ندارد بتوان مراسم سالگرد شهید سلیمانی را با گستردگی بیشتری برگزار کرد.
وی با اشاره به مناسبت روز دانشجو گفت: دانشجویان برای این مناسبت دعوت کرده بودند که آن را اجابت کردیم و قرار است در جمع آنان و استادان و نیز اعضای شورای فرهنگ عمومی استان شرکت کنیم.
گفتنی است مراسم ادای احترام معاون پارلمانی رئیس جمهوری و برخی مدیران دیگر صبح امروز در حالی در گلزار شهدای کرمان انجام شد که محمدرضا پورابراهیمی، نماینده مردم کرمان و راور در مجلس و جمعی دیگر از مدیران استانی نیز وی را همراهی می کرد.

.

آخرین خبر کرمان در اینستاگرام :
Instagram.com/kerman_akhbar