ایرنا/ فیلم انتشار یافته در فضای مجازی مربوط به زورگیری از یک شهروند زنجانی در شهرک کارمندان که این روزها دست به دست می شود از سوی پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان زنجان تکذیب شد.

سرهنگ محمدعلی آدینه لو، رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان زنجان، انتشار فیلم دوربین مداربسته مبنی بر زورگیری از یک شهروند در زنجان را تکذیب کرد و گفت: بر اساس تحقیقات و بررسی های صورت گرفته از سوی ماموران پلیس فتا زنجان، این جرم مربوط به استان زنجان نیست.
سرهنگ آدینه لو با اعلام این خبر به خبرنگاران افزود: پس از انتشار این کلیپ در فضای مجازی و دست به دست شدن آن از سوی کاربران، بلافاصله رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران پلیس فتا این استان قرار گرفت.
وی اظهار کرد: ماموران پلیس فتا زنجان با بررسی های فضای مجازی دریافتند که این کلیپ پخش شده در فضای مجازی مربوط به این استان نبوده و در زمان گذشته در یک استان دیگر اتفاق افتاده است.
رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان زنجان، گفت: هم استانی های عزیز در این خصوص به شایعات توجه نکنند و هر گونه موارد مشکوک را به شماره ۰۹۶۳۸۰ مرکز فوریت های سایبری پلیس فتا اطلاع دهند تا اقدامات لازم قانونی به عمل آید.


  

آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today