فرتاک نیوز/ رئیس مرکز بهداشت سراوان گفت: در راستای پویش «من هم واکسن زدم»، واکسیناسیون خانه به خانه و مدرسه به مدرسه در برخی از مناطق شهرستان سراوان در حال اجراست.

دکتر سینا ملاشاهی، رئیس مرکز بهداشت سراوان با بیان این مطلب گفت: در راستای اجرای پویش من هم واکسن زدم، در مناطقی از شهرستان سراوان که پوشش واکسیناسیون کرونا پایین است، واکسیناسیون کرونا به‌صورت خانه به خانه و مدرسه به مدرسه توسط تیم های بهداشتی انجام می شود.
وی ادامه داد: در این پویش با استفاده از ظرفیت داوطلبان سلامت و سایر کارکنان حوزه سلامت، تیم‌های سیار با حضور درمناطق مختلف واکسیناسیون کرونا را بصورت فعال انجام می دهند و این طرح تا رسیدن به نتیجه مطلوب ادامه خواهد یافت.

وی گفت: در حال حاضر با توجه به شرایط منطقه حدود ٦٣ درصد از جمعیت تحت پوشش شهرستان سراوان در برابر بیماری کووید- ١٩ واکسینه شده اند و تلاش ما بر این است تا با مشارکت مردم به پوشش حداکثری واکسیناسیون کرونا در این منطقه برسیم.
وی ادامه داد: تاکنون در شهرستان سراوان بیش از 120 هزار نفر جمعیت بالای ١8 سال و 25 هزار و 626 نفر از دانش آموزان ١٢ تا ١٨ سال واکسینه شده‌اند.

آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today