فارس/ با برگزاری مراسم تحلیف اعضای شورای اسلامی استان کرمان در استانداری کرمان، اعضای هیات رئیسه شورای اسلامی استان انتخاب شدند.

علی زینی‌وند، اساندار کرمان امروز در مراسم تحلیف اعضای شورای اسلامی استان کرمان و انتخاب اعضای هیأت رئیسه ابراز امیدواری کرد که اعضای این شورا، نمایندگان شورای عالی استان‌ها و هیات رئیسه، با انسجام و برنامه در راستای منافع استان نقش آفرینی کنند.

سیدمصطفی آیت‌اللهی موسوی، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمان نیز گفت: ۴۱ درصد جمعیت استان روستایی است و ۱۱ هزار و ۷۶۳ پارچه آبادی داریم که ۴۸ درصد آنها دارای جمعیت هستند.
علی شهسواری، مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری کرمان عنوان کرد: از مجموع ۸۴ شهر و شهرداری در استان، احکام ۶۱ شهردار توسط استاندار کرمان به امضا رسیده و منصوب شده و ۷ شهرداری استان هنوز تعیین تکلیف نشده‌اند.
با برگزاری مراسم تحلیف اعضای شورای اسلامی استان کرمان در استانداری کرمان، اعضای هیات رئیس شورای اسلامی استان انتخاب شدند.
بر این اساس منصور عزیزآبادی با ۱۲ رای به عنوان رئیس، یعقوب الله‌بخشی با ۱۲ رای به عنوان نایب رئیس، ثریا نیک‌نفس با ۲۳ رای و مرتضی دهقانیان با ۱۲ رای به عنوان منشی، محمد مداومی با ۱۲ رای به عنوان سخنگوی شورای اسلامی استان کرمان انتخاب شدند.
همچنین عباس ابراهیمی با ۱۲ رای به عنوان نماینده شورا در هیات حل اختلاف استان و آقایان خداداد خارایی، علیرضا عباس‌زاده و غلامرضا پوربلوچ با ۱۲ رای به عنوان نمایندگان استان در شورای عالی استان‌ها انتخاب شدند.

آخرین خبر کرمان در اینستاگرام :
Instagram.com/kerman_akhbar