ایسنا/ معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کاشان از ابتلای ۲۰۰ نفر از دانش‌آموزان به بیماری کووید ١٩ از ابتدای آبان تا بیستم ماه جاری در شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل خبر داد.

مهدی دلاوری، معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کاشان اظهار کرد: در مدت ۵۰ روز از بازگشایی مدارس، تست مثبت PCR برای  ۱۵۹ نفر در کاشان و ٤١ مورد در آران و بیدگل گزارش شده است.
وی با تاکید بر اهمیت استفاده شهروندان از ماسک و رعایت پروتکل‌های بهداشتی در فعالیت‌های روزانه تصریح کرد: لازم است که خانواده دانش‌آموزانی که واکسن کووید را دریافت نکرده‌اند هرچه سریع‌تر نسبت به تزریق واکسن فرزندان خود اقدام کنند. 
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کاشان تاکید کرد: کارشناسان معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی و مدیریت آموزش و پرورش به طور مستمر به مدارس دو شهرستان سرکشی کرده و به بیش از چهل مدرسه تاکنون درباره رعایت پروتکل‌ها تذکر کتبی داده است.
وی با اشاره به ابلاغ پروتکل‌های بازگشایی مدارس به آموزش و پرورش گفت: از ابتدای مهر امسال تا بیستم ماه جاری ۵۹ کودک زیر ۱۲ سال به علت ابتلا به ویروس کرونا در بیمارستان‌های ریفرال دانشگاه علوم پزشکی کاشان بستری شده‌اند.


آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today