logo

رئیس جدید دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد

منبع
تسنيم
بروزرسانی
رئیس جدید دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد

تسنیم/ قطار تغییر مدیرانی استانی دولت سیزدهم در کهگیلویه و بویراحمد به ایستگاه دانشگاه علوم پزشکی رسید.

عین اللهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی محمد غلام‌نژاد را به سمت سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد منصوب کرد.
محمد غلام‌نژاد متخصص بیماری‌های عفونی، استادیار و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج بوده که در کارنامه خود معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی این دانشگاه را در کارنامه خود دارد.
پیش از این پرویز یزدان‌پناه از اردیبهشت ماه 1398 تاکنون مسئولیت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کهگیلویه و بویراحمد را برعهده داشت.
در حکم وزیر بهداشت خطاب به غلام نژاد آمده است:
«خدمتگزاری در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران فرصتی مغتنم و نعمتی بزرگ است که خداوند متعال به بندگان خویش عطا فرموده است که از این فرصت گرانقدر در جهت خدمت به مردم شریف میهن اسلامی نهایت استفاده به عمل آید.
در این راستا و با توجه به تعهد، تخصص و سوابق علمی و اجرایی ارزنده جنابعالی، به موجب این ابلاغ به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان کهگیلویه و بویراحمد منصوب می‌شوید تا با رعایت مقررات قانونی و شرعی انجام وظیفه نمایید.
امید است با اتکال به خداوند متعال، حمایت و پشتیبانی دولت مردمی، فساد ستیز و عدالت محور و با استفاده از نیروهای متخصص، متعهد و انقلابی در انجام این رسالت خطیر موفق و موید باشید.»

آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj_today