logo

برق مشترکین بدهکار کشاورزی در کهگیلویه و بویراحمد قطع می‌شود

منبع
ايسنا
بروزرسانی
برق مشترکین بدهکار کشاورزی در کهگیلویه و بویراحمد قطع می‌شود

ایسنا/ مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد از قطع برق مُشترکین بدهکار تعرفه کشاورزی در روزهای آینده خبر داد.

جمال معتمدی زاده، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۲۷۸ هزار مشترک برق در این استان وجود دارد که اعتباری معادل ۱۸۲ میلیارد تومان بدهکار هستند.
وی با بیان اینکه وصول مطالبات می تواند بسترساز اجرای پروژه‌های عمرانی و پایداری شبکه‌های توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد باشد، اظهار کرد: از مجموع مشترکین بدهکار در این استان، حدود سه هزار مشترک، بدهکاران کشاورزی هستند که معادل 6 میلیارد تومان به این شرکت بدهکار هستند.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد:  مشترکین تعرفه کشاورزی که به این شرکت بدهکار هستند نسبت به بدهی برق مصرفی خود اقدام کرده تا شاهد قطعی برق آنان در روزهای جاری نباشیم.
معتمدی زاده با تاکید براینکه تا پایان اردیبهشت ماه جاری باید تمامی مُشترکین بدهکار تعرفه کشاورزی باید بدهی خود را پرداخت  کرده باشند، تصریح کرد: امکان قسطی نمودن بدهی برق مصرفی تمام مشترکین بدهکار وجود دارد و مشترکین بدهکار تعرفه کشاورزی تا پایان اردیبهشت ماه جاری باید بدهی خود را به شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد پرداخت کرده باشند.
وی ادامه داد: مشترکین برق تعرفه کشاورزی در شهرستان چُرام به این شرکت بدهی ندارند و تنها شهرستانی است که مشترکین کشاورزی آن به شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد بدهکار نیستند.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به بدهی سایر مشترکین برق در این استان عنوان کرد: از ابتدای خردادماه جاری نیز تعرفه های تجاری و قطع برق بدهکاران این تعرفه در اولویت کار قرار دارد.
معتمدی زاده با بیان اینکه مُشترکین تعرفه تجاری از هم اکنون به فکر پرداخت بدهی خود باشند تا برق آنان قطع نشود، تاکید کرد: شرکت توزیع نیروی برق استان این آمادگی را دارد که بدهی مشترکین را قسطی کند.
وی بیان کرد: گرمای زودرس و کاهش نزولات آسمانی باعث افزایش مصرف برق مشترکین در این استان شده که می‌طلبد مشترکین برق، همکاری های بیشتری نسبت به گذشته با این شرکت داشته باشند.آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj_today