مهر/ استاندار سمنان با بیان اینکه مدیران استان باید پیگیر جذب اعتبارات سفر رئیس جمهور باشند، گفت: اعتبارات سفر در لایروبی و احیا قنوات روستاها هزینه شود.

سیدمحمدرضا هاشمی، استاندار سمنان با بیان اینکه در حوزه تسهیلات اقتصادی پیگیری‌ها برای جذب اعتبارات مصوب تمامی بخش‌ها در دستور کار قرار دارد، ابراز کرد: انتظار می‌رود دستگاه‌های اجرایی نیز برای جذب حداکثری این اعتبارات تلاش کنند.
وی بابیان اینکه جذب حداکثری اعتبارات عمرانی و اقتصادی باید توسط مسئولان ادارات و نهادهای استان سمنان پیگیری شود، افزود: مدیران شهرستانی نیز باید ظرفیت‌های خود را شناسایی و بر اساس آن پروژه‌های کاربردی را تعریف و اجرایی کنند.
استاندار سمنان با بیان اینکه رفع مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی استان سمنان پیگیری و برای حل آن تلاش می‌شود، عنوان کرد: پیگیری‌ها در خصوص رفع مشکلات کارخانه سیمان بی ارجمند و تسریع درروند اجرایی ایجاد قطب دام‌پروری مهدی‌شهر و سایر مصوبات سفر در دستور کار است.
هاشمی ضمن بیان اینکه از اعتبارات موجود تخصیص‌یافته برای لایروبی و احیا قنوات در روستاها باید به‌صورت مطلوب استفاده شود، تصریح کرد: این اقدام می‌تواند بخش کشاورزی روستاها را بهبود بخشد.
وی اضافه کرد: در راستای حمایت از سرمایه‌گذاران، مدیران دستگاه‌های اجرایی متولی امر، تسهیل در امور را در برنامه کاری خود قرار دهند.

آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today