صدا و سیما/ فرمانده انتظامی شهرستان گناوه از دستگیری عامل قتل مرد افغانستانی در کمتر از ۶ ساعت با همکاری پلیس شهرستان دشتستان خبر داد.

سرهنگ حسین احمدی، فرمانده انتظامی شهرستان گناوه اظهار کرد: در پی وقوع یک فقره نزاع و درگیری 2 نفر تبعه افغانستانی یک نفر از آن‌ها بر اثر جراحات ناشی از ضربات چاقو در ناحیه قفسه سینه فوت کرده و قاتل نیز پس از عمل مجرمانه خود موتواری می‌شود.
وی افزود: ماموران پلیس پس از دریافت گزارش درگیری و قتل بلافاصله در محل وقوع حادثه حاضر شدند و با توجه به حساسیت موضوع، بررسی پرونده به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی گناوه قرار گرفت.
این مقام انتظامی عنوان کرد: با اقدامات فنی پلیسی، مخفیگاه متهم در دشتستان شناسایی شد و 2 تیم از ماموران و کارآگاهان آگاهی گناوه با همکاری پلیس شهرستان دشتستان، قاتل را طی کمتر از ۶ ساعت پس از وقوع قتل دستگیر کردند.
سرهنگ احمدی با اشاره به اعتراف متهم به ارتکاب قتل به دلیل اختلافات شخصی در بازجویی پلیس، اظهار کرد: عاقبت اندیشی در امور، بالا بردن آستانه تحمل، داشتن مهارت حل مساله و احترام به قانون می‌‎تواند از وقوع جرائم این چنینی جلوگیری کند.

آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://instagram.com/bushehr_akhbar