برنا/ امام جمعه آبادان از حادثه «متروپل» به عنوان یک فاجعه و جنایت یاد کرد و گفت: در حال حاضر اولویت همه مسئولان نجات مصدومان از زیر آوار است.

حجت‌الاسلام عبدالحسین غبیشاوی، امام جمعه آبادان در حاشیه عیادت از مصدومان حادثه ریزش ساختمان متروپل اظهار کرد: بنا به اظهار مصدومان رسیدگی در بیمارستان به ایشان بسیار خوب بوده که این موضوع جای تقدیر دارد.
او ادامه داد: این یک فاجعه و یک جنایت است و کسانی که قربانی دادند و بازماندگان ایشان بدانند که شهروندان و مسئولان در کنار ایشان هستند.
امام جمعه آبادان افزود: اولویت اصلی مسئولان رسیدگی به مصدومانی است که در زیر آوار باقی مانده اند.
حجت‌الاسلام غبیشاوی بیان کرد: همه در این شرایط دست به دست هم داده‌اند از وزیر گرفته تا دانشگاه‌های علوم پزشکی آبادان و اهواز همه پای کار هستند و بنده به نمایندگی از مردم آبادن از تمام کسانی که شبانه‌روزی در حال زحمت کشیدن هستند، تشکر می‌کنم.
او اضافه کرد: مواظب باشیم معاند با موج‌سواری و انتشار اخبار دروغ فضا را مسموم نکند و البته با هوشیاری و بصیرت مردم این فتنه‌ها به جایی نمی‌رسد.
خطیب جمعه آبادان تصریح کرد: این اتفاق یک تلنگر جدی به مسئولان و نیروهای اجرایی بود تا بعد از این اجازه ندهیم که سوء‌استفاده‌ها چنین فجایعی را به بار بیاورد.

آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today