صدا و سیما/ معاون استاندار گلستان گفت: دولت سیزدهم و بخش خصوصی حدود 5 هزار میلیارد تومان در گلستان سرمایه گذاری کرده اند.

سید محمد دهنوی، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار ابراز کرد: یکی از این پروژه‌های سرمایه گذاری شده طرح ماهوت شمال در علی آباد کتول و نیروگاه‌های کوچک مقیاس هستند که به بهره برداری خواهند رسید.
فرمانداران کردکوی و گمیشان، مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق، مدیر کل آموزش و پرورش، مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان هم از دیگر کسانی بودند که امروز در قرارگاه شهید همدانی به سوالات خبرنگاران درباره برنامه‌ها و عملکرد دولت پاسخ دادند.
محمدباقر مولائی فر فرماندار کردکوی اعلام کرد: هفته دولت ۲۴۷ طرح با اعتبار ۲۴۱ میلیارد تومان و اشتغال زایی ۳۶۶ نفر در کردکوی به بهره برداری می‌رسد که افتتاح مدرسه در روستای میاندره و آسفالت ۵ کیلومتری محور درازنو از جمله این طرح هاست.
امید سقلی، فرماندار گمیشان هم عنوان کرد: ۴۱۱ میلیارد تومان هزینه اجرای طرح‌های اقتصادی و اشتغال‌زا و ۲۵۰ میلیارد تومان برای حوزه طرح‌های عمرانی هفته دولت در این شهرستان است.
او گفت: با افتتاح طرح‌های آبرسانی در گمیشان ۸ هزار و ۵۰۰ خانوار از آب آشامیدنی سالم بهره مند می‌شوند.
به گفته‌ی سید احمد موسوی مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق گلستان طرح‌های این حوزه با اعتبار ۵۷۵ میلیارد تومان به بهره برداری می‌رسد یا کنگ اجرای آن به زمین خواهد خورد.
همچنین سید رضا نظری، مدیر کل آموزش و پرورش گلستان خبر داد: از ۲۰۰ طرح با اعتبار ۱۵۲ میلیارد تومان همزمان با هفته دولت رونمایی خواهد شد که افتتاح ۱۲ زمین چمن درون مدرسه‌ای و ۹۲ کلاس درس از مهمترین این طرح‌هاست.
حسینعلی خواجه مظفری مدیر کل تعاون، کار ور فاه اجتماعی گلستان هم اعلام کرد: در هفته دولت اتاق تعاون شهر کازان تاتارستان روسیه در گلستان راه اندازی می‌شود.

آخرین خبر گلستان در اینستاگرام :
Instagram.com/golestan_today

آخرین خبر گلستان در اینستاگرام :
Instagram.com/golestan_today

آخرین خبر گلستان در اینستاگرام :
Instagram.com/golestan_today