نماد آخرین خبر

تخریب ۸۰ باغ‌ویلای غیرمجاز در شهریار

منبع
ايرنا
بروزرسانی
تخریب ۸۰ باغ‌ویلای غیرمجاز در شهریار

ایرنا/ مدیر جهاد کشاورزی شهرستان شهریار گفت: ۸۰ مورد ساخت‌وساز و باغ‌ویلای غیرمجاز در شهرستان شهریار، قلع‌وقمع و ۳۳ هکتار اراضی کشاورزی آزادسازی شد.

مجتبی مرادی، مدیر جهاد کشاورزی شهرستان شهریار اظهار کرد: با حکم دادستان شهرستان شهریار و پیگیری جهاد کشاورزی ۸۰ مورد ساخت و ساز و بنای غیرمجاز در اراضی بالابان شهریار تخریب شد.
وی با اشاره به آزادسازی ۳۳ هکتار از اراضی کشاورزی و تفکیک غیرقانونی در شهریار افزود: حضور نیروی انتظامی و اکیپ های جهاد کشاورزی در آزادسازی اراضی کشاورزی بسیاز موثر و تاثیرگذار بوده است.
مدیر جهاد کشاورزی شهریار در ادامه گفت: محوطه سازی، ساخت بنا، دیوارکشی و استخر از مهمترین مواردی در ویلاسازی اراضی کشاورزی منطقه بالابان شهریار بود و با آزادسازی این اراضی، زمین‌های کشاورزی به چرخه تولید باز گشت.
مرادی با تأکید به اینکه جهاد کشاورزی با کسانی که امنیت غذایی مردم را تهدید کنند هیچ تعارفی نخواهد داشت، تصریح کرد: مالکین اراضی زراعی و باغی بایستی قبل از هرگونه تغییر کاربری زمین های خود، برای دریافت مشاوره و مجوزهای قانونی لازم به مدیریت و مراکز جهاد کشاورزی مراجعه کنند.
وی با اشاره به اجرای ماده سه و تبصره دو ماده ۱۰ قانون حفظ کاربری اراضی در شهریار، گفت: توسعه و تقویت کشاورزی می‌تواند به عنوان فعالیت‌های اقتصادی نقش مؤثری در ارتقای درآمد و تحقق اهداف توسعه کشاورزی پایدار داشته باشد و مالکین اراضی زراعی از ساخت و ساز غیرمجاز در اراضی خود اجتناب کنند.

آخرین خبر تهران در اینستاگرام :
https://instagram.com/online.tehran