ایرنا/ استاندار سیستان و بلوچستان با بیان اینکه ۶۰ کیلومتر از مسیر زاهدان - خاش دو بانده شده است، گفت: باتوجه به ضرورت بحرانی بودن دو محور زاهدان - خاش و خاش - سراوان هر دو مسیر در حال دو بانده شدن هستند.

حسین مدرس خیابانی، استاندار سیستان و بلوچستان اظهار کرد: راه آهن چابهار- زاهدان - مرز میلک - مشهد اهمیت استراتژیکی در ترانزیت حمل‌ و نقل کالا با کشورهای همسایه دارد که این طرح ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
وی افزود: هم‌اینک پاسگاه پلیس راه در سیستان و بلوچستان فعال است همچنین ۱۲۶ پایگاه اوژانس جاده‌ای و سه پایگاه اورژانس هوایی در استان وجود دارد.
استاندار سیستان وبلوچستان تصریح کرد: همچنین یک تیم واکنش سریع، ۲۲ پایگاه ثابت بین شهری، سه پایگاه اوژانس ساحلی و یک پایگاه کوهستانی در حوزه هلال احمر در استان موجود است.
وی ادامه داد: در پنج ماهه اول سالجاری ۵۲۷ تصادف در سیستان و بلوچستان رخ داده که از این تعداد ۴۵۴ تصادف برون شهری و ۷۳ تصادف روستایی بوده است.
مدرس خیابانی بیان کرد: همچنین در پنج ماه اول سال ۱۴۰۱ شمال استان سیستان و بلوچستان رتبه اول را در اجرای روکش آسفالت در کل کشور را کسب کرده است.

آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today