تسنیم/ فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان به جزئیاتی از تجمعات اخیر و تجهیزات کشف شده از اغتشاشگران پرداخت.

سردار سیدصادق حسینی، فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستانبا  اشاره به جزئیاتی از تجمعات اخیر در پی فوت مهسا امینی عنوان کرد: در مراسم خاکسپاری و ختم هیچ محدودیتی از طرف هیچ نهاد و ارگانی برای افراد اعمال نشد و بنده به همراه استاندار و معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری و جمعی دیگر از مسئولان در جمع خانواده آنان حضور یافتیم.
فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان با بیان اینکه علی‌رغم‌ همه ظرفیت‌ها و توانمندی‌های مختلف، با مشکلات فرهنگی‌ نیز مواجه هستیم، ابراز داشت: در جریان تجمعات اخیر اسلحه‌های زیادی از اغتشاشگران کشف و نفری بازداشت شده که در صحنه مسلح، در خانه وینچستر و 5 مدل گوشی داشته که به‌صورت آنلاین اخبار را برای رسانه‌های معاند ارسال می‌کرد.
وی با بیان اینکه در جریان تجمعات اخیر ‌افرادی حضور داشتند که اصلا اطلاعی از سیاست و جریان فوت مهسا امینی ندارند، تاکید کرد: برخلاف بزرگ‌نمایی رسانه‌های معاند، تعداد افراد حاضر در تجمعات اخیر مرکز استان کردستان به 200 نفر هم نمی‌رسید.
حسینی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و رشادت‌های رزمندگان اظهار کرد: ایام هفته دفاع مقدس متعلق به ملت شریف ایران است. رزمندگان و خانواده‌های ایثارگران عضوی از پیکره شریف ملت ایران هستند که در جنگ نابرابر 8 ساله مشارکت کردند و امنیت و پیروزی کنونی را به ارمغان آوردند.
فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان با تاکید بر ضرورت بازگویی ایثار و رشادت‌های رزمندگان برای جوانان تصریح کرد: حماسه‌های رزمندگان اسلام بهار پیروزی، خرمی، شادی و نشاط، امنیت و آسایش کنونی را به ارمغان آورد.
وی با بیان اینکه هر کدام از پیشکسوتان دفاع مقدس یک مشعل و چراغ راه، پرچم افتخار و نماد مقاومت هستند، افزود: همه مردم می‌دانند هدف رزمندگان دفاع مقدس علاوه‌ بر حضور در جنگ، به‌خاطر دفاع اعتقادی و دینی از کشور بود.
حسینی با ذکر اینکه واقعیت‌های جنگ‌ قابل توصیف نیست، خاطرنشان کرد: در آن زمان هر روز با تاکتیک و سلاح‌های مختلفی از دشمنان روبه‌رو می‌شدیم‌ و این در حالی بود که امکانات ما محدود اما روحیه، قدرت و ایمان بسیار قوی بود که خوشبختانه ایستادگی‌ها منجر به پیروزی شد.
وی در بخشی دیگر از سخنان خود ضمن قدردانی از دلسوزی، تعهد، تاثیرگذاری و جریان‌سازی نیروهای انقلاب اسلامی در استان اظهار کرد: این شورا در جریان انتخابات مجلس و ریاست‌جمهوری زحمات زیادی برای شورآفرینی و حضور مردم در پای صندوق‌های رأی کشید که جای قدردانی دارد و اکنون نیز حضور تاثیرگذار دارد، قطعاً گله‌مندی‌های این شورا درباره انتصابات را به مسئولان استانی منعکس خواهم کرد.

آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online