صدا و سیما/ فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از اهتمام پلیس برای برخورد با عاملان ناامنی جامعه خبر داد و گفت: اجازه نمی‌دهیم عده‌ای معدود به بهانه‌های واهی اقدام به ایجاد ناامنی کنند.

سردار علی‌اکبر جاویدان، فرمانده انتظامی استان کرمانشاه ابراز کرد: اقدامات سوء اغتشاشگران توسط نیرو‌های امنیتی و انتظامی رصد می‌شود و کسانی که نقش لیدر و تحریک کننده مردم داشته اند و یا اماکن و خودروی خود را در اختیار این افراد قرار داده اند با هماهنگی پلیس قضایی احضار و یا تحت تعقیب قرار گرفته اند.
جاویدان در ادامه از شناسایی ۲ نفر از اغتشاشگران ناآرامی‌های اخیر نیز خبر داد و گفت: از این افراد ۵ قبضه اسلحه کشف شد.
وی خاطر نشان کرد: در روز‌هایی که عده‌ای با همراهی دشمنان به ایجاد آشوب و اغتشاش در کشور پرداختند یک دستگاه خودرو سواری با ۲ سرنشین در چهار راه نوبهار کرمانشاه به سمت ماموران و مردم شروع به تیراندازی کرده و متواری شدند.
رئیس پلیس استان کرمانشاه افزود: به دنبال این اتفاق ماموران به سرعت نسبت به تعقیب سرنشینان خودرو سواری اقدام کردند و پس از طی مسافتی موفق به توقیف آن شده و نسبت به دستگیری هر دو نفر اقدام کردند.
وی افزود: در بازرسی‌های انجام شده از خودرو ۲ قبضه و در بازرسی از منزل متهمان نیز ۳ قبضه دیگر و در مجموع ۵ قبضه کلت و کلاشینکف کشف شد.
جاویدان از اهتمام پلیس برای برخورد با عاملان ناامنی جامعه خبر داد و گفت: اجازه نمی‌دهیم عده‌ای معدود به بهانه‌های واهی اقدام به ایجاد ناامنی کرده و امنیت مردم را با چالش مواجه کنند.

آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today