فارس/ فرمانده انتظامی آذربایجان‌ غربی گفت: در حوزه باندهای مرتبط با سلاح امسال بیش از ۴۰ درصد افزایش کشف سلاح داشتیم که آخرین کشف ۱۴۲ قبضه بود که ویژه ایجاد ناامنی و کشته سازی بود.

رحیم جهانبخش، فرمانده انتظامی آذربایجان‌ غربی به امدادخواهی های ۶ ماه گذشته از پلیس آذربایجان‌ غربی اشاره و اظهار کرد: بیش از یک میلیون و ۳۰۰ هزار امدادخواهی از طریق پلیس ۱۱۰ یا مراجعه حضوری بوده و بیش از ۸۶۰ هزار از این تعداد عملیاتی شده است و رضایت ۸۳ درصدی مردم از این امدادخواهی ها نشان از اعتماد بالای مردم به مدافعان امنیت خود است.
وی افزود: در 6 ماهه نخست سال 6 هزار و 500 سارق و بیش از ۴ هزار معتاد و توزیع کننده خرد در آذربایجان‌ غربی دستگیر شده است.
فرمانده انتظامی آذربایجان‌ غربی با اشاره به موضوع اربعین و مرز تمرچین گفت: نیروهای ما خدمات بسیاری در این ایام به زوار اربعین ارائه کردند که تامین آن از بعد زیرساختی و آماری بسیار کم‌نظیر بود.
جهانبخش افزود: در موضوع مبارزه با سوداگران مرگ، بیش از دو تن و ۵۲۷ کیلوگرم مواد مخدر کشف و ضبط شده و بیش از هشت تن و ۶۰۰ کیلوگرم مواد پیش ساز کشف شده و ۳۶ باند در ۶ ماهه نخست سال در استان منهدم شده است.
وی گفت: در حوزه باندهای مرتبط با اراذل و اوباش و باند سلاح امسال بیش از ۴۰ درصد افزایش کشف سلاح داشتیم که آخرین کشف ۱۴۲ قبضه بود که ویژه ایجاد ناامنی و کشته سازی بود و هر کدام برای به آشوب کشیدن منطقه کافی بود.
فرمانده انتظامی آذربایجان‌ غربی در پایان با اشاره به اتفاقات اخیر تاکید کرد: امنیت کامل در استان برقرار است و باید یادآور شوم که اعتراض حق مردم است اما اغتشاش قطعا کار دشمن و عوامل فتنه گر است و هیچ کجای دنیا ایجاد ناامنی و اغتشاش و آسیب به اموال مردم را تحمل نمی‌کنند.

آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today