مهر/ فرماندار دماوند با تأکید بر برخورد قاطع با سازندگان بناهای غیرمجاز در این شهرستان، از تخریب ۵۴ فقره ساخت و ساز غیرمجاز در منطقه «وادان» از توابع بخش مرکزی دماوند خبر داد.

رضا طاهرخانی، فرماندار دماوند اظهار کرد: در راستای اجرای احکام قضایی و پیروی مصوبات ستاد پیشگیری از ساخت و ساز غیرمجاز در دماوند جلوگیری می شود.
وی افزود: در اجرای تبصره دو ماده ۱۰ قانون حفظ اراضی کشاورزی، زراعی و باغی و در راستای حفظ و حراست از اراضی، کشاورزی، با حضور عوامل انتظامی در مجموع تعداد ۵۴ فقره تغییر کاربری غیرمجاز در منطقه وادان از توابع بخش مرکزی شهرستان دماوند تخریب شد.
فرماندار دماوند بیان کرد: در این راستا در منطقه مذکور تعداد ۴۲ مورد دیوار کشی به متراژ هشت هزار و ۶۳۰ متر طول، هشت مورد بنای غیر مجاز به مساحت ۶۵۳ متر مربع، دو مورد استخر به مساحت ۳۵ متر مربع، یک مورد محوطه سازی به مساحت ۵۰۰ متر مربع و یک مورد کانکس به مساحت ۱۵ متر مربع، تخریب و در مجموع 86 هزار و ۱۵۳ متر مربع آزاد سازی سطح انجام شد.
وی گفت: پیرو مصوبات ستاد مدیریت ساخت و ساز غیر مجاز دماوند با هرگونه ساخت و ساز فاقد مجوز و غیرقانونی برخورد و تخریب خواهد شد و از ساکنان محترم شهرستان در صورت مشاهده موارد تخلف در این زمینه می‌توانند موضوع را به دستگاه‌های مربوطه اطلاع رسانی نمایند تا برخورد قانونی لازم صورت گیرد.

آخرین خبر تهران در اینستاگرام :
https://instagram.com/online.tehran