تسنیم/ استاندار سمنان با اشاره به اجرای طرح ملی جهش مسکن گفت: ۶۰ هزار واحد مسکونی با اجرای طرح ملی جهش مسکن در استان سمنان ساخته می‌شود.

سید محمدرضا هاشمی، استاندار سمنان با بیان اینکه دولت سیزدهم اهتمام جدی برای احداث مسکن را دارد، اظهار کرد: در استان سمنان نیز احداث مسکن از اولویت‌های جدی دولت است.
وی با بیان اینکه ساخت واحدهای مسکونی در قالب طرح ملی مسکن به جد اجرا می‌شود، خاطرنشان کرد: در شهرهای کوچک احداث مسکن به‌صورت ویلایی است.
استاندار سمنان با اشاره به پیگیری‌های انجام‌ شده و در دست انجام برای رفع مسائل و مشکلات پیرامون اجرای طرح نهضت ملی مسکن در سطح استان سمنان خطاب به مدیران بانک‌های عامل استان سمنان ضمن قدردانی از تعاملات سازنده این مدیران و همچنین مجموعه شهرداری‌های این استان تأکید کرد: با جدیت نسبت به اجرای هر چه بهتر طرح نهضت ملی مسکن وارد عمل شوند.
هاشمی با اشاره به اینکه استان سمنان در بسیاری از حوزه‌ها و موارد پیشرو و پیشگام است گفته است: این استان باید در زمینه اجرای طرح نهضت ملی مسکن نیز باید سرآمد کشور باشد.
وی همچنین با بیان اینکه دستگاه‌های مربوط باید اهتمام لازم برای اجرای طرح جهش مسکن ملی را داشته باشند، افزود: مدیران دستگاه‌های مختلف اجرایی همکاری و مساعدت لازم را در اجرای طرح نهضت ملی مسکن در این استان داشته باشند.

آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today