ایسنا/ رئیس کمیسیون تلفیق شورای اسلامی شهر کرج گفت: بودجه متمم پیشنهادی سال ۱۴۰۱، مبلغ 6 هزار و ۱۵۳ میلیارد تومان است که نسبت به بودجه مصوب، ۵۲ میلیارد تومان افزایش داشته است.

مسعود محمدی، رئیس کمیسیون تلفیق شورای اسلامی شهر کرج با اعلام این خبر اظهار کرد: شهرداری کرج لایحه متمم بودجه سال ۱۴۰۱ را تقدیم شورای شهر کرده و از امروز رسیدگی به متمم بودجه در دستور کار کمیسیون تلفیق شورای شهر قرار می گیرد.
وی تصریح کرد: با شروع بررسی متمم بودجه، شهردار کرج به همراه معاونان و مدیران مربوطه جهت دفاع و توضیح در جلسه حضور خواهند داشت که امیدواریم بتوانیم سریعتر متمم بودجه بررسی و مصوب کنیم.
محمدی با بیان اینکه در بحث متمم بودجه نظرات و خواسته‌های مناطق و سازمان‌ها با دقت شنیده‌ شده و به آن‌ها توجه خواهد شد، افزود: در متمم و اصلاح بودجه  مواردی که در بودجه ۱۴۰۱ پیش‌بینی شده است اگر نیاز به کاهش یا افزایش داشته باشد بررسی و اصلاح خواهد شد.
وی بیان کرد: پیشنهادی از سوی شهرداری به شورای شهر کرج ارسال شده است به همین منظور همکاران بر اساس کمیسیون های مرتبط و ناظرین سازمان ها و مناطق بررسی خواهند کرد و نظرات و موضوعات لازم لحاظ می شود و پس از طی مراحل قانونی به تصویب رسیده و به شهرداری جهت انجام ابلاغ می شود.

آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday