باشگاه خبرنگاران/ ۴۲ سری جهیزیه اهدایی از سوی مقام معظم رهبری به زوج‌های جوان در جنوب کرمان اعطا شد.

در سالروز میلاد حضرت زینب(س) طی مراسم پیوند فاطمی، ۴۲ سری جهیزیه اهدایی از طرف مقام معظم رهبری امام خامنه‌ای به همت قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) و سپاه ثارالله استان کرمان به زوج‌های جوان در جنوب کرمان اهدا شد و در قالب این جشن،  ۴۲ زوج جوان جنوب کرمانی راهی خانه بخت شدند.
سردارمحمدعلی نظری، فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان در این مراسم اظهار کرد: مردم این منطقه شاید کمتر از بعضی مزایا برخوردار شده اند؛ اما هنوز به نظام جمهوری اسلامی ایران، ناموس، مردم و کشورشان تعلق خاطر دارند و اغتشاشگرانِ داعش صفت حق ندارند نگاه چپ به شما مردم کنند و قطعا نیرو‌های امنیتی، نظامی و انتظامی دست اخلالگران را می‌شکنند.
او افزود: یکی از محبوب‌ترین کار‌ها نزد خداوند متعال، امر ازدواج است که امروزه به دلیل برخی مسائل مادی و کم ارزش، جوانان به ازدواج که سنت الهی است، تن نمی‌دهند و شما ثابت کردید با حداقل‌ها می‌شود زندگی را آغاز کرد.
فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به فعالیت‌های سازندگی و محرومیت زدایی قرارگاه خاتم الانبیا(ص) در کشور بیان کرد: این قرارگاه، علاوه بر احداث پروژه‌های بزرگ عمرانی در کشور، در زمینه محرومیت زدایی، آبرسانی، کمک حمایتی، معیشتی، تحصیلی و جهیزیه نیز به مردم خدمت رسانی می‌کند.

آخرین خبر کرمان در اینستاگرام :
Instagram.com/kerman__akhbar