فارس/ تیم سرمایه‌گذاری کشور هند در سفری به استان فارس، از فرصت‌های سرمایه‌گذاری در سه شهرستان لامرد، مُهر و قیر و کارزین بازدید کرد.

سیدمهدی خادمی، مدیرکل دفتر هماهنگی امور سرمایه‌گذاری و اشتغال استانداری اظهار کرد: این اقدام با هدف بهره‌گیری از سرمایه‌های خارجی، ورود تکنولوژی روز دنیا در حوزه صنایع فروآلیاژ و راه اندازی صنایع پایین دستی فولاد در استان انجام شد.
مدیرکل دفتر هماهنگی امور سرمایه‌گذاری و اشتغال استانداری ادامه داد: پیرو انعقاد تفاهم نامه سه جانبه بین منطقه ویژه اقتصادی انرژی بر لامرد، فرمانداری شهرستان لامرد و دفتر هماهنگی امور سرمایه‌گذاری و اشتغال استانداری فارس، این دفتر در نخستین اقدام از تیم سرمایه گذاران هندی فعال در حوزه تولید محصولات فولادی برای سفر به استان فارس دعوت کرد.
خادمی ادامه داد: این تیم سرمایه گذاری علاوه‌بربازدید از منطقه ویژه اقتصادی انرژی بر لامرد، در نشست با تعدادی از فعالان اقتصادی شهرستان قیر و کارزین، در جریان ظرفیت‌های کشاورزی و دامداری این شهرستان نیز قرار گرفت.
مدیرکل دفتر هماهنگی امور سرمایه گذاری و اشتغال استانداری افزود: همچنین تیم سرمایه گذاری کشور هند از مزرعه نمونه کشت و صنعت امید و همچنین گلخانه کاکتوس آپونتیا و پاپایا در شهرستان مُهر نیز بازدید کرد.

آخرین خبر فارس در اینستاگرام :
https://instagram.com/fars.online