باشگاه خبرنگاران/ فرماندار شهرستان کوهرنگ گفت: هم‌اکنون در اثر تداوم فعالیت سامانه بارشی، ارتفاع برف در شهرستان کوهرنگ به یک متر و ۷۰ سانتی‌متر رسیده است.

شهباز اکبری، فرماندار شهرستان کوهرنگ با اعلام این خبر اظهار کرد: تا این لحظه شاهد هیچ گونه قطعی گاز در سطح کوهرنگ نبودیم، فقط سه نقطه قطعی برق در این شهرستان گزارش شده است که گروه‌های امدادی اداره برق به این نقاط اعزام شدند و در یک نقطه نیز قطعی آب گزارش شد که با حضور نیرو‌های آبفا مشکل برطرف و در حال حاضر آب تمام نقاط کوهرنگ وصل است.
وی به آمادگی ۱۰۰ درصدی دستگاه‌های امدادی و خدماتی شهرستان اشاره کرد و افزود: مراکز خدماتی و امدادی در حال خدمات رسانی به مردم هستند.
اکبری به ماشین آلات گرفتار در بهمن در گردنه‌های صمصامی و تاراز هم اشاره و اضافه کرد: عملیات آزادسازی ماشین آلات گرفتار در بهمن با موفقیت انجام شده و تاکنون هیچ گونه تلفات جانی ناشی از بارش برف و حوادث مرتبط گزارش نشده است.
وی ادامه داد: گردنه‌های چری، شاه منصوری، تاراز مسدود بوده و هم چنین تردد در محور اصلی کوهرنگ به فارسان با زنجیرچرخ مقدور می‌باشد، که تمامی ماشین آلات راهداری با آماده باش کامل درحال بازگشایی مسیر‌های مواصلاتی و جاده‌های روستایی هستند.

آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday