باشگاه خبرنگاران/ اولین محموله کمک‌های مردمی استان مرکزی به مناطق زلزله زده خوی ارسال شد.

سردار سرتیپ دوم پاسدار محسن کریمی، فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی در حاشیه اعزام اولین محموله استان مرکزی به مناطق زلزله زده خوی اظهار کرد: نمایندگان بسیج آماده دریافت کمک‌های مردمی هستند.
کریمی افزود: ۲ دستگاه ماشین سنگین، ۲ دستگاه نانوایی، آشپزخانه‌های سیار، ۶ تن نان محلی، ۳ تن تخم مرغ، ۵ تن مرغ و اقلام خوراکی دیگر از جمله تجهیزات و اقلام مهم ارسالی در اولین مرحله اعزام کمک‌های استان مرکزی بود.
او با بیان اینکه روزانه بیش از ۱۲ هزار پرس غذای گرم توسط موکب داران استان مرکزی در مناطق زلزله زده خوی تهیه و توزیع می‌شود افزود: هم اکنون بیش از ۳۰ نفر از خادمین موکب‌های استان در منطقه مستقر هستند.
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی بیان کرد: کمک‌های استان مرکزی و سپاه و بسیج استان به منطقه خوی ادامه خواهد داشت و هم استانی‌های عزیز می‌توانند کمک‌های خود را به پایگاه ها، دفاتر و کانون‌های بسیج در سطح استان تحویل دهند.
او ادامه داد: گروه‌های جهادی استان آمادگی کامل برای اعزام به منطقه خوی را دارند و در صورت اعلام نیاز در سریعترین فرصت این مهم انجام خواهد شد تا بتوانند در بخش‌های مختلف خدمت رسانی کنند
سردار کریمی عنوان کرد: در راستای حل مشکلات مردم عزیز در منطقه زلزله زده خوی از ابتدای وقوع حادثه سپاه و بسیج تمام قد در منطقه حاضر شد و در ابعاد مختلف، خدمت رسانی را در کنار سایر دستگاه‌ها در دستور کار گذاشت.
او افزود: سپاه روح الله استان مرکزی همچون سایر استان‌ها با برنامه ریزی هم برای بسیج عمومی در سطح استان و هم با تکیه بر ظرفیت‌های بسیج و داخلی سپاه استان کمک به منطقه را در دستور کار گذاشت و در ابعاد مختلف اقدامات قابل توجهی انجام شد.
فرمانده سپاه روح الله اضافه کرد: امروز به برکت ولادت امیرالمؤمنین(ع) ارسال اولین مرحله از کمک‌های مردمی، موکب داران، سپاه و بسیج استان را شاهد هستیم و در بخش‌های مختلف برای رفع مشکلات امکانات و تجهیزات لازم برای منطقه خوی ارسال شد.
او با تأکید بر اینکه سپاه تمام قد برای خدمت رسانی به مردم و رفع مشکلات در منطقه حضور دارد، افزود: خوشبختانه روند خدمت هم توسط سپاه و بسیج و هم توسط سایر دستگاه‌ها مطلوب است و همه توان برای رفع مشکلات پای کارآمده است.
سردار کریمی بیان کرد: مردم استان مرکزی در طول حوادث چندسال گذشته همچون زلزله کرمانشاه، سیل سال ۹۸ و کرونا نشان داده اند فرهنگ مومنانه و همدلی در بین آن‌ها جاری و برقرار است و عملکرد استان بسیار درخشان است و در این روز‌ها هم که مشکلاتی برای مردم عزیز خوی ایجاد شده مردم استان بار دیگر همدلی و وفاداری خود نسبت به هم وطنی‌های خود نشان دادند.

آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today