فارس/ طرح گازرسانی به ۲۰ واحد تولیدی و صنعتی شهرستان سرخه افتتاح شد.

سیدجواد حقیقت‌حسینی، مدیرعامل شرکت گاز استان سمنان در آیین افتتاح پروژه گازرسانی به 20 واحد تولیدی و مرغداری در محور عبدالله‌آباد- لاسجرد شهرستان سرخه، اظهار کرد: برای گازرسانی به این واحدها 194 میلیارد ریال از محل اعتبارات شرکت گاز هزینه شده است.

وی بیان کرد: شرکت گاز استان سمنان به‌منظور خدمات‌دهی به واحدهای تولیدی و صنعتی و توسعه زیرساخت‌ها برنامه‌های مدونی در دستور کار قرار داده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان سمنان بیان کرد: این پروژه از سال 1400 آغاز شد و برای اجرای گازرسانی به این واحدهای تولیدی، 38 هزار و 137 متر شبکه پلی‌اتیلن به کار گرفته شده است.

حقیقت‌حسینی با تأکید بر اینکه زیرساخت ایجادشده موجبات رونق تولید و صنایع را در شهرستان سرخه فراهم خواهد کرد، گفت: با توسعه زیرساخت‌ها و شبکه گازرسانی بستر مناسبی برای ایجاد اشتغال پایدار برای مردم منطقه فراهم می‌شود.

وی اضافه کرد: گازرسانی به این واحدها مستلزم ایجاد زیرساخت ایمن و شبکه استاندارد است؛ در حال حاضر زیرساخت گازرسانی به‌تمامی صنایع استان سمنان فراهم بوده و این مهم صرفه‌جویی قابل‌توجهی در مصرف فرآورده‌های نفتی به همراه خواهد داشت.

آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today