فارس/ مسئول بسیج عمران و معماری مهندسان سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان از برگزاری دومین نشست تخصصی معماری و شهرسازی اسلامی خبر داد و گفت:‌ در این نشست شرایط زیست مطلوب انسان بر پایه ارزش‌های معماری و شهرسازی اسلامی در شهر و ساختمان بررسی می‌شود.

علی‌اصغر عاطف، مسئول بسیج عمران و معماری مهندسان سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان اظهار کرد: در راستای توسعه و پیشرفت ایران اسلامی، سعی بر آن است به پشتوانه گذشته تاریخی مردم سرزمین ایران در برپایی شهرها و بناها، معماری و شهرسازی را در مسیر توسعه و تحول مطلوب قرار دهیم.
وی افزود: شاخصه‌ها و مؤلفه‌های تخصصی در مسیری هدفمند مورد خطاب قرار گرفته و شرایط زیست مطلوب ساحت انسان بر پایه ارزش‌های معماری و شهرسازی اسلامی در عرصه شهر و ساختمان منعکس می‌شود.
مسئول بسیج عمران و معماری مهندسین سپاه انصارالحسین(ع) همدان افزود: به همین منظور سلسله‌نشست‌های تخصصی گروه معماری و شهرسازی بسیج عمران و معماری مهندسین استان، به صورت مستمر و با همت متخصصان عرصه نظریه‌پردازی، اجرایی و مسئولان استانی، در تحقق این مهم به افق رشد و تحول در این زمینه برگزار خواهد شد.
وی گفت: همایش تخصصی معماری و شهرسازی اسلامی روز چهارشنبه ۱۹ بهمن  از ساعت ۹ تا ۱۲ در محل سالن همایش دانشگاه صنعتی همدان برگزار خواهد شد.

آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today