صدا و سیما/ رئیس‌کل دادگستری استان بوشهر با اشاره به تایید عفو گسترده زندانیان از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی، گفت: ۸۰۰ زندانی در استان مشمول عفو می‌شوند.

مهدی مهرانگیز، رئیس‌کل دادگستری استان بوشهر اظهار کرد: با توجه به پیشنهاد عفو گسترده زندانیان از سوی رئیس قوه قضائیه و تایید آن از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی، اقدامات لازم در سریع‌ترین زمان انجام شد.
وی با اشاره به اینکه هیچ‌گاه تعداد عفو شده‌ها به اندازه امروز نبوده است، افزود: در استان بوشهر ۸۰۰ نفر مشمول آزادی شدند که حدود ۲۲ درصد از جمعیت کیفری استان را شامل می‌شود.
رئیس‌کل دادگستری استان بوشهر عنوان کرد: مجموعه قضایی استان بوشهر به‌جد پیگیر مسائل و مشکلات زندانیان است و در بازدید‌های مستمر از زندان‌ها تلاش می‌شود که دیدار‌های چهره‌به‌چهره با زندانیان انجام و مشکلات آن‌ها بررسی شود.
وی با اشاره به اینکه از همه مقامات قضایی استان نیز خواسته‌ایم که چنین برنامه‌هایی را در دستور کار داشته باشند، اظهار کرد: تلاش ما این است که همه افرادی که مشمول آزادی یا تخفیف مجازات می‌شوند، به حق خود برسند.
مهرانگیز رسیدگی به مسائل خانواده زندانیان را از دیگر برنامه‌ها عنوان کرد و گفت: دیدار‌هایی با خانواده زندانیان نیز داریم و مسائل آن‌ها را دنبال می‌کنیم.

آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://instagram.com/bushehr_akhbar