صدا و سیما/ مدیرکل دفتر امور شهری و شهرداری‌های استانداری قزوین از راه‌اندازی سامانه جامع سوت‌زنی در شهرداری‌های استان خبر داد.

محسن اسماعیلی، مدیرکل دفتر امور شهری و شهرداری‌های استانداری قزوین عنوان کرد: سامانه جامع سوت‌زنی در شهرداری‌های اقبالیه، محمدیه، الوند، بیدستان، تاکستان، و آبیک به صورت آزمایشی و با محوریت دفتر امور شهری و شوراها راه‌اندازی شد.
اسماعیلی تصریح کرد: سامانه سوت‌زنی به عنوان بازوی نظارتی جدید در برخی از ارگان‌ها استفاده می‌شود که ضمن کاهش‌ هزینه‌ها سبب شفافیت فرآیندها و بهبود امور می‌شود و این سامانه با هدف ارائه خدمات غیرحضوری به افرادی که قصد ارسال گزارش ناهنجاری و تخلف در حوزه شهرداری‌ها را دارند راه‌اندازی شده است.
وی ادامه داد: در راستای تحقق شعار سال در راه‌اندازی سامانه مذکور از ظرفیت شرکت‌های دانش‌بنیان و فن‌آور استفاده شده است که در چهار بستر به شرح ذیل قابل دسترس است؛
۱. تلفن با شماره ۰۲۸۳۳۴۲۲۶۱۱
۲. پیامک به شماره ۱۰۰۰۰۰۰۲۶۱۱
۳. وبگاه با آدرس qazvinsotzani.ir 
۴. اپلیکیشن (قابل دریافت از درگاه‌های مجاز)
مدیرکل دفتر امور شهری و شهرداری‌های استانداری قزوین خاطرنشان کرد: سامانه سوت‌زنی به صورت جامع و متمرکز برای اولین بار در سطح کشور در حوزه شهرداری‌ها در حال انجام است.
اسماعیلی در پایان ابراز امیدواری کرد: پس از طی دوره آزمایشی، در سال آتی تمامی شهرداری‌های استان به سامانه مذکور متصل شوند.

آخرین خبر قزوین در اینستاگرام :
https://instagram.com/qazvin_today