آخرین خبر/ سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان گفت: کارگر باغ وحش اصفهان در حمله یک قلاده خرس جان خود را از دست داد.

به گزارش روابط عمومی آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان، ‌سرآتشیار فرهاد کاوه‌آهنگران در تشریح این حادثه اظهار داشت: صبح امروز حمله یک قلاده خرس در باغ وحش کوه صفه به یک مرد، به ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی اصفهان گزارش شد.
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان ادامه داد: اکیپ تخصصی نجات در کوهستان آتش‌نشانی اصفهان مستقر در کوه صفه بلافاصله در محل حادثه حاضر شدند.
کاوه‌آهنگران اضافه کرد: یک مرد ۶۰ ساله که مسوول تأمین غذای این خرس بود، بر اثر جراحت شدید جان خود را از دست داد.
همچنین معاون محیط زیست طبیعی اداره کل حفاظت محیط زیست استان در این باره گفت: این کارگر که تجربه فراوانی در این باغ وحش داشته و دو توله خرس ۵ ساله را از زمان تولد رسیدگی می‌کرده است با اطمینان از آسیب ندیدن در نوبت دوم غذا دادن به خرس‌ها بر اثر بی احتیاطی مورد حمله آن‌ها قرار گرفت و در اثر جراحات شدید در دم جان باخت.
‌باغ وحش صفه اصفهان حدود ۳۲۰ حیوان اعم از اهلی و وحشی دارد که شامل گُراز، خرس، گرگ، تمساح، روباه، کفتار، سنجاب، گوزن، طاووس، شتر، آهو، شیر و غیره است که در زمینی بالغ بر پنج هزار متر مربع نگهداری می‌شوند.

آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today