فارس/ مدیر روابط عمومی شهرداری یاسوج گفت: هیچ‌گونه بخشنامه افزایش کرایه تاکسی در یاسوج نداشتیم و با کسانی که خودسرانه اقدام به افزایش کرایه کنند برخورد می‌شود.

هاشم یوسفی، مدیر روابط عمومی شهرداری یاسوج در خصوص افزایش کرایه تاکسی‌های شهری یاسوج اظهار کرد: افزایش کرایه تاکسی‌ها پروسه خاصی دارد و در ابتدا از طریق شهرداری به شورای شهر پیشنهاد داده می‌شود و در صورت موافقت شورا در کمیسیون تطبیق فرمانداری مطرح می‌شود.
وی عنوان کرد: در صورتی که در کمیسیون تطبیق تصویب شود از طریق روزنامه‌های سراسری آگهی شده و سازمان حمل و نقل شهرداری یاسوج سریعا نرخ‌نامه جدید را در اختیار رانندگان قرار می‌دهد تا با نصب در خودرو در دید مردم و مسافران قرار دهند.
این مسئول بیان کرد: تاکنون هیچ‌گونه افزایش نرخی در هیچ کدام از ایستگاه‌های تاکسی شهر یاسوج نداشتیم و در صورتی که راننده تاکسی چنین کاری انجام داده باشد خلاف است و قطعا برخورد خواهیم کرد.
یوسفی افزود: چندین مورد شکایت از رانندگان تاکسی در ایستگاه‌ها بوده که مامورین شهرداری حضور پیدا کرده و با متخلفان برخورد شده است، لذا تمکین به قانون در سرلوحه کار قرار دارد و هیچ تعارفی هم با هیچ فرد متخلفی نداریم.
مدیر روابط عمومی شهرداری یاسوج عنوان کرد: مردم تحت فشار هستند و دلیلی ندارد رانندگان بخواهند فشار بیشتری بر مردم تحمیل کنند، لذا مجددا تاکید می‌کنم هیچ‌گونه افزایش قیمت تاکسی در شهر یاسوج صورت نگرفته و افزایش خودسرانه کرایه‌ها خلاف است.
وی عنوان کرد: مردم در صورتی که موردی از افزایش کرایه تاکسی توسط رانندگان تاکسی‌های خط‌دار نه ماشین‌های شخصی مشاهده کردند بدون قصد و غرض و با ارائه مستندات شامل یادداشت کردن کد ماشین، ساعت و زمان با شماره ۰۹۱۷۳۴۱۴۳۰۹ (دانشی) رئیس سازمان حمل و نقل شهرداری یاسوج تماس گرفته تا سریعا نسبت به تکمیل پرونده برای راننده خاطی اقدام کند.

یوسفی خاطرنشان کرد: مدیر و عوامل تاکسی‌رانی همواره پای کار بوده و به صورت حضوری سرکشی از ایستگاه‌های تاکسی را انجام می‌دهند.

آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj_today