تسنیم/ مراسم تشییع و خاکسپاری مادر سردار شهید والا مقام بیژن گُرد از شهدای نبرد مستقیم با آمریکا در خلیج فارس با حضور استاندار و جمعی از مسئولان و قشرهای مختلف مردم بوشهر برگزار شد.

مادر شهید بیژن گُرد از شهدای نبرد مستقیم با آمریکا در خلیج فارس و از یادگاران دوران دفاع مقدس بعد از ظهر امروز با حضور استاندار، فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه، مسئولان دستگاه‌های اجرایی و قشرهای مختلف مردم بوشهر برگزار شد.

پیکر این مادر شهید پس از تشییع بر روی دوش مردم به گلزار شهدای بهشت صادق علیه‌السلام بوشهر منتقل شد و در قطعه صالحین آرام گرفت.

در این آئین احمد محمدی‌زاده، استاندار بوشهر با تسلیت درگذشت مادر شهید بیژن گُرد اظهار داشت: در 16 مهر ماه سال 1366 رزمندگان نیروی دریایی سپاه در پی تجاوز آمریکایی‌ها به مرز دریایی خلیج‌فارس، در مقابله با متجاوزان حماسه جاوید خلق کردند.

محمدی‌زاده با گرامیداشت یاد خاطر رزمندگان مقابله با آمریکای جنایتکار در خلیج‌فارس تصریح کرد: رزمندگان مقابله با آمریکا در خلیج‌فارس ضمن شکستن هیمنه استکبار جهانی، اقتدار جمهوری اسلامی ایران را به منصه ظهور رساندند.

وی سرداران مبارزه با آمریکا در خلیج فارس را از افتخارات ایران اسلامی و استان بوشهر ذکر کرد و گفت: شهیدان بیژن گُرد، نادر مهدوی و دیگر همرزمانش چنان درسی به متجاوزان دادند که تا همیشه تاریخ جاویدان و ماندگار است.

مراسم یادبود مادر شهید بیژن گُرد یکشنبه ششم فروردین در حسینیه باغ زهرا بوشهر، دوشنبه 7 فروردین در روستای تل اشکی و مراسم هفتمین روز وفات آن مرحومه پنجشنبه 10 فروردین در گلزار شهدای بهشت صادق علیه‌السلام بوشهر برگزار می‌شود.

آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://instagram.com/bushehr_akhbar