تسنیم/ مدیرعامل سازمان حمل‌ونقل بار و مسافر شهرداری کاشان نرخ‌نامه جدید تاکسی در کاشان طی سال جاری را تشریح کرد.

ابوالفضل ساروقیان، مدیرعامل سازمان حمل‌ونقل بار و مسافر شهرداری کاشان اظهار داشت: نرخ کرایه برای تاکسی‌های درون‌شهری برای سال جدید بین 50 تا 100درصد افزایش یافته است.

وی با بیان اینکه رانندگان اجازه دریافت کرایه غیرمصوب را ندارند و با موارد تخلف به‌شدت برخورد می‌شود، افزود: از ابتدای سال جدید کرایه هر کورس از یک‌هزار و 500 تومان با تاکسی‌متر و بدون تاکسی متر یک‌هزار و 350 تومان سال گذشته به دو هزار تومان افزایش یافته است.

مدیرعامل سازمان حمل‌ونقل بار و مسافر شهرداری کاشان ابراز داشت: فرمانداری کاشان به‌منظور همراهی با مردم و تشویق رانندگان تاکسی برای حضور در ساعت‌های شلوغ و پیک که مسافران بیشتری درخواست جابه‌جایی دارند نرخ کرایه را با 100 درصد افزایش به دو هزار و 500 تومان رساند.

وی تصریح کرد: رانندگان حق ندارند در ساعت‌های خلوت و غیرشلوغ از مسافر به‌بهانه‌های غیرموجه نظیر گرانی قطعات و دستمزد دو هزار تومان مصوب را به‌نرخ دو هزار و 500 تومان ساعات پیک از مسافر کرایه دریافت کنند.

وی با بیان اینکه شهروندان می‌توانند موارد تخلف احتمالی را با سازمان حمل‌ونقل بار و مسافر شهرداری کاشان در میان بگذارند، خاطرنشان کرد: شهروندان موارد تخلف و عدم رعایت کرایه مصوب را به شماره 55452400 تخلفات تاکسیرانی اطلاع دهند.

 

آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today