مهر/ کارشناس هواشناسی همدان با اشاره به اینکه سه‌شنبه از شدت بارش‌ها کاسته و در برخی ساعات بارش پراکنده مورد انتظار است، گفت: دمای روزانه به‌طور نسبی کاهش خواهد یافت.

محمدحسن باقری شکیب، کارشناس هواشناسی همدان اظهار کرد: روزهای یکشنبه و دوشنبه با تقویت سامانه بارشی در بعضی ساعات وزش باد شدید موقت، رگبار باران و با احتمال رعدوبرق و در نقاط مستعد احتمال تگرگ پیش بینی می‌شود.
وی یادآور شد: از بعدازظهر امروز به تدریج سامانه بارشی وارد استان می‌شود که در برخی از ساعات بعدازظهر و امشب بارش خفیف و پراکنده باران در نقاط مختلف استان پیش بینی می‌شود.
کارشناس هواشناسی همدان با اشاره به اینکه سه‌شنبه از شدت بارش‌ها کاسته و در برخی ساعات بارش پراکنده مورد انتظار است؛ افزود: در طول فعالیت سامانه بارشی دماهای کمینه افزایشی و دمای روزانه به طور نسبی کاهش خواهد یافت.
باقری شکیب گفت: طی شبانه روز گذشته نوسانات دما در همدان در گرم‌ترین ساعات ۱۶ درجه سانتی گراد و در خنک‌ترین ساعات یک درجه سانتی گراد بالای صفر گزارش شده است.
وی بیان کرد: اسدآباد و نهاوند با ۱۷ درجه سانتی گراد گرم‌ترین نقاط استان و صبح امروز، شهرستان بهار با دمای صفر سردترین نقطه استان ثبت شده است.

آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today