ایسنا/ رئیس کمیته امداد شهرستان آبیک گفت: مردم نیکوکار طی سال گذشته با کمک بیش از ۱۸ میلیارد و ۳۵۸ میلیون تومانی در طرح‌های مختلف کمیته امداد امام خمینی(ره) مشارکت و به نیازمندان آبیک کمک کردند.

مجید رشوند، رئیس کمیته امداد شهرستان آبیک اظهار کرد: کمیته امداد امام خمینی(ره) برای خدمت به نیازمندان و محرومان طرح‌های مختلفی را به اجرا درمی‌آورد که همه این طرح‌ها براساس نیت نیکوکاران تعریف شده است.

وی ادامه داد: مردم نیکوکار طی سال گذشته با کمک بیش از ۱۸ میلیارد و ۳۵۸ میلیون تومانی در طرح‌های مختلف کمیته امداد امام خمینی(ره) مشارکت و به نیازمندان آبیک کمک کردند.

رئیس کمیته امداد آبیک بیان کرد: از این میزان مشارکت بیش از سه میلیارد و ۲۳ میلیون تومان اطعام و افطاری، بیش از ۵۷۶ میلیون تومان نذر و قربانی، بیش از یک میلیارد و ۷۴۶ میلیون تومان اکرام ایتام و بیش از ۲ میلیارد و ۲۵۱ میلیون تومان اکرام محسنین بوده است.

وی افزود: همچنین بیش از ۲ میلیارد و ۶۰۱ میلیون تومان مشارکت در طرح احسان حسینی، بیش از ۶۵۴ میلیون تومان مشارکت در جشن عاطفه‌ها و بیش از یک میلیارد و ۴۴۵ میلیون تومان مشارکت جشن نیکوکاری بوده است.

این مسئول تصریح کرد: در این مدت مردم نیکوکار بیش از ۳۰۱ میلیون تومان در زمینه اشتغال نیازمندان و بیش از ۵۶۱ میلیون تومان برای تأمین معیشت نیازمندان مساعدت و کمک مردمی را داشته‌ایم.

بنابر اعلام روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان قزوین، رشوند در پایان گفت: مردم نیکوکار علاوه بر مراجعه حضوری، می‌توانند از طریق کد مهربانی# ۰۲۸۳*۸۸۷۷* کمک‌های خود را به نیازمندان شهرستان آبیک اهداء کنند.

آخرین خبر قزوین در اینستاگرام :
https://instagram.com/qazvin_today