فارس/ فرمانده انتظامی شهرستان کهگیلویه از دستگیری عامل انتشار تصاویر مبتذل و غیراخلاقی در شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی خبر داد.

سیدمحمد موسوی، فرمانده انتظامی شهرستان کهگیلویه اظهار کرد: در راستای اجرای طرح مقابله با انحرافات اخلاقی در پی رصد فضای مجازی توسط کارشناسان سایبر پلیس فتا شهرستان کهگیلویه مشخص شد خانمی که در شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی به آدرس مشخص اقدام به انتشار تصاویر مبتذل کرده و دنبال کنندگان خود را تشویق و تحریک به کشف حجاب و بارگذاری تصاویر هنجارشکنی می نمود را شناسایی و دستگیری آن را در دستور کار قرار دادند.
فرمانده انتظامی شهرستان کهگیلویه افزود: با انجام اقدامات فنی مشخصات گرداننده پیج مشخص و پس از هماهنگی با مقام قضایی متهم در اقدامی غافلگیرانه دستگیر و پس از انتقال به پلیس فتا در ابتدا منکر بزه  انتسابی شده که با روبرو شدن  مستندات تکمیلی به جرم خود اعتراف کرد. 
موسوی با اشاره به این‌که ماموران در بازرسی از مخفیگاه متهم مستندات مجرمانه از قبیل فیلم‌های آموزشی،  کلیپ سخنرانی‌های عادی انگاری،  مقوله حجاب، تصاویر بی‌حجابی کشف و ضبط کردند، گفت: متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شد.  

آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj_today