خبرآنلاین/ از امروز تا اواخر چهارشنبه شاهد افزایش ابر، گاهی وزش باد به نسبت شدید تا شدید و احتمال رگبار پراکنده محلی به ویژه در مناطق مرکزی، شمالی و شرق استان هستیم.

بنا بر اعلان اداره کل هواشناسی استان اصفهان، با توجه به ورود سامانه ناپایدار به اصفهان از امروز تا اواخر چهارشنبه شاهد افزایش ابر، گاهی وزش باد به نسبت شدید تا شدید و احتمال رگبار پراکنده محلی به ویژه در مناطق مرکزی، شمالی و شرق استان هستیم.
همچنین به علت فعالیت امواج همرفتی در استان، احتمال بارش رگبار محلی و رعدوبرق و وقوع صاعقه و ریزش تگرگ در سایر مناطق اصفهان نیز وجود دارد.
تندباد لحظه‌ای و گردوخاک نیز در مناطق شرقی، شمالی و مرکزی استان پیش‌بینی می‌شود و وزش باد به نسبت شدید تا شدید و وقوع تندباد لحظه‌ای از بعدازظهر سه‌شنبه تا پنج‌شنبه اکثر مناطق استان از جمله مهاباد، بادرود، خوانسار، اصفهان، دهق - انارک، مورچه‌خورت، میمه، کاشان، آران و بیدگل، اردستان، نجف‌آباد، دهاقان، گلپایگان، کبوترآباد، ورزنه، نایین، چوپانان، داران، بویین و میاندشت، شهرضا و داران را فرا خواهد گرفت.
احتمال آسیب به صنعت کشاورزی، سازه‌های شهری و روستایی و شکستن درختان فرسوده و اختلال در مسیر تردد محورهای مواصلاتی استان به‌ویژه ساعات بعدازظهر وجود دارد.
هموطنان در سفرهای برون‌شهری طی این مدت احتیاط کرده و فعالیت‌ها در فضای باز متوقف شود. همچنین تمهیدات لازم و انجام تدابیر پیشگیرانه برای کاهش خسارات احتمالی ناشی از وزش باد شدید ضروری است.

 

آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today