مهر/ معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین گفت: بلوار پیامبر اعظم(ص) قزوین از فردا به مدت یک ماه مسدود خواهد شد.

اسماعیل عرشیان، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین اظهار کرد: از فردا جمعه صبح دسترسی از بلوار پیامبر اعظم(ص) به بلوار آیت الله خامنه ای به علت عملیات عمرانی مسدود می‌شود.

وی افزود: از فردا جمعه _۱۹ خرداد ماه، دسترسی وسایل نقلیه از بلوار پیامبر اعظم(ص) به بلوار آیت الله خامنه ای به جهت عملیات عمرانی پل ولایت به مدت یک ماه مسدود می‌شود.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین عنوان کرد: به منظور روان سازی و کنترل ترافیک، عوامل پلیس راهور در این مدت نسبت به راهنمایی و هدایت همشهریان گرامی اقدام و راهنمایی لازم را انجام خواهند داد.

وی با بیان اینکه دو مسیر جایگزین برای شهروندان در نظر گرفته شده است، عنوان کرد: مسیر اول بلوارشهید بهشتی - چهارراه ولی عصر و در نهایت بلوار آیت الله خامنه ای است.

عرشیان ادامه داد: مسیر دوم خیابان پزشک (بیمارستان پاستور) حدفاصل نجف آباد تا بلوار آیت الله خامنه ای از طریق دور برگردان مقابل هتل مرمر خواهد بود.

وی در خاتمه افزود: اهالی محترم محلات کوثر، مینودر، پونک، جانبازان و دیگر مناطق قزوین می‌توانند از طریق میدان شورا به آزادراه قزوین تهران و جاده روستای کورانه بلوار مرحوم کریمی راد به میدان مینودر، هدف سفر خود را انتخاب کنند.

آخرین خبر قزوین در اینستاگرام :
https://instagram.com/qazvin_today