صدا و سیما/ مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای البرز گفت: عملیات بهسازی و آواربرداری نقاط آسیب‌دیده محور کرج-چالوس از صبح امروز آغاز شده است تا هر چه سریع‌تر شاهد بازگشایی این محور باشیم.

علی زندی‌فر، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای البرز با بیان اینکه بارش شدید باران روز پنج‌شنبه، ۱۸ خرداد در استان البرز باعث وقوع سیل و ریزش کوه در محور کرج- چالوس شد، بیان کرد: در همان ساعات اولیه آغاز بارش‌ها ۵۰ نفر نیروی عملیاتی و پشتیبان به همراه تجهیزات و ماشین‌آلات راهداری برای خدمت‌رسانی به این محور اعزام شدند.
وی بیان کرد: با تلاش راهداران البرزی و نیرو‌های امدادرسان تمامی افرادی که در سیل متوقف شده بودند توسط ۶ دستگاه اتوبوس به کرج منتقل و خودروهای گرفتارشده در این محور نیز از مسیر جایگزین خارج شدند.
زندی‌فر اظهار کرد: در حال حاضر عملیات پاکسازی محور به همت نیرو‌های راهداری استان انجام شده است، اما به علت آب‌بردگی برخی نقاط مثل محدوده تونل شماره پنج، گالری تکاوران و پیچ خزنکلا مسیر تا بهسازی کامل آن مسدود خواهد بود.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای البرز تصریح کرد: برای باز شدن هر چه سریع‌تر این محور از ساعت پنج صبح امروز عملیات بهسازی و آواربرداری در نقاط آسیب‌دیده با همکاری نیرو‌های راهداری استان‌های مازندران، تهران و قزوین آغاز شده است تا هر چه زودتر شاهد بازگشایی جاده کرج-چالوس باشیم.

آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday