ایمنا/ مدیرکل مهندسی و امور اجرایی ترافیک شهرداری قم گفت: پایانه شهید زین‌الدین اکنون محل دپوی ناوگان از رده خارج است و در آینده به پایانه شماره 2 شهر قم تبدیل خواهد شد.

جهانبخش نجف‌زاده، مدیرکل مهندسی و امور اجرایی ترافیک شهرداری قم با اشاره به اهمیت فعال‌سازی پایانه شهید زین‌الدین قم، اظهار کرد: پایانه شهید زین‌الدین محل دپوی ناوگان از رده خارج است و در حال صدور مجوز اسقاط آن‌ها هستیم.
وی افزود: پس از اینکه این ناوگان اقساط شد، پایانه شهید زین‌الدین بهسازی می‌شود و به عنوان پایانه شماره 2 اتوبوسرانی شهر قم مورد استفاده قرار خواهد گرفت تا اتوبوس‌هایی که به منطقه چهار، پردیسان و شهرک قدس سرویس می‌دهند، در پایان فعالیت خود مجبور به اعزام به پایانه مرکزی اتوبوس‌رانی نباشند.
مدیرکل مهندسی و امور اجرایی ترافیک شهرداری قم با بیان اینکه یک مورد ایمن‌سازی گذرگاه‌های عابر پیاده در نزدیکی منطقه سه اجرا شده است، خاطرنشان کرد: 5 میلیارد تومان در ردیف بودجه معاونت فنی و عمرانی لحاظ شده است.
نجف‌زاده با بیان اینکه امسال بالاترین بودجه در زمینه حمل‌ونقل و ترافیک در کمیسیون‌های تخصصی شورای اسلامی شهر در نظر گرفته شده است، تصریح کرد: در ماه‌های ابتدایی سال، طرح‌های مناطق آماده و ابلاغ و فرایندهای ابتدایی از جمله آگهی، مناقصه و انعقاد قرارداد انجام شد تا در نیمه دوم سال شاهد اجرای این طرح‌ها باشیم.

آخرین خبر قم در اینستاگرام :
https://instagram.com/qomtoday