خراسان/ 2 دختر تبعه خارجی که پرایدی را در منطقه قاسم آباد مشهد سرقت کرده بودند، با شنیدن آژیر خودروی گشت انتظامی، خودروی سرقتی را داخل جوی آب کنار خیابان انداختند.

چند روز قبل دو دختر ۲۴ و ۲۸ ساله افغانستانی که به دلیل مصرف مشروبات الکلی حال طبیعی نداشتند، یک دستگاه پراید را ساعت چهار بامداد از حاشیه بولوار شاهد منطقه قاسم آباد مشهد به سرقت بردند، اما در همین حال نیروهای گشت پلیس از راه رسیدند و دختران سارق با شنیدن صدای آژیر پلیس نتوانستند به فرار ادامه دهند دختری که راننده بود کنترل فرمان را از دست داد و خودرو را درون جوی آب حاشیه خیابان انداخت.
دقایقی بعد دختران سارق توسط گشت نامحسوس دستگیر شدند و در حالی به کلانتری انتقال یافتند که مال‌باخته نیز با صدای آژیر خودرو از خانه بیرون آمده و با سرقت خودرویش روبه رو شده بود. 
دختران تبعه خارجی که با دستور سرهنگ احمد زمانی (رئیس کلانتری قاسم آباد) مورد بازجویی‌های تخصصی قرار گرفته بودند ضمن اعتراف به مصرف مشروبات الکلی، سرقت پراید با تشویق دو پسر پژوسوار را نیز پذیرفتند!
در همین حال مال‌باخته خوش شانس نیز به افسران دایره تجسس کلانتری گفت: وقتی از پنجره منزلم داخل خیابان را نگاه کردم متوجه سرقت شدم و با عجله از خانه بیرون آمدم که دختران سارق را در محاصره پلیس دیدم.
بنا بر این گزارش تحقیقات بیشتر در این باره همچنان ادامه دارد.

آخرین خبر خراسان رضوی در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/khorasan_today
آخرین خبر خراسان رضوی در تلگرام :
https://t.me/Toos_today