صدا و سیما/ مراسم رژه نیرو‌های مسلح کرمان در اولین روز از هفته دفاع مقدس برگزار شد.

امروز در آغاز هفته دفاع مقدس مراسم رژه نیرو‌های مسلح مستقر در کرمان با حضور مسئولان و مردم در بلوار 22 بهمن برگزار شد.
در این مراسم  نیرو‌های مسلح، یگان‌های مختلف نظامی و انتظامی استان از مقابل جایگاه رژه رفتند و یاد و خاطره رزمندگان دلیر ایران اسلامی در دوران دفاع مقدس انقلاب اسلامی ایران را گرامی داشتند.
در مراسم امروز نیروهای مسلح گوشه‌ای از توانمندی‌ها و آخرین دستاوردهای نیروی‌های مسلح را به نمایش گذاشتند.
سردار محمدعلی نظری، فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان هم در مراسم رژه اظهار کرد: امروز نیروهای مسلح کشور ما در اوج اقتدار قرار دارند و در تمام عرصه‌ها راه‌های نفوذ را بر دشمن بستند.
نظری با بیان اینکه هفته دفاع مقدس، هفته عزت و اقتدار نظام مقدس اسلامی است، افزود: دشمن دیگر به دنبال جغرافیای سرزمین هوا، زمین و دریا نیست و دشمن تنها منفذی که در جغرافیای سرزمینی پیدا کرده نفوذ بر قلب و دل جوانان ما است و به دنبال رسوخ بر دل‌ها و افکار مردم ما است.
وی با اشاره به اینکه امروز نیروهای مسلح ما در بحث توان دفاعی هیچ گونه مشکلی در هیچ عرصه‌ای ندارد، بیان کرد: امروز دشمن به دنبال نفوذ در اذهان جوانان ماست و نیروهای مسلح ما آماده جان‌فدایی برای عبور از جنگ شناختی و ترکیبی هستند.
سردار حسین معروفی، معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج هم با ابراز اینکه ما در دفاع مقدس با منطق عاشورا مقابل دشمن ایستادیم و عزیز شدیم، تصریح کرد: تنها راه نجات دنیا راه اسلام است که پرچم آن را ایران اسلامی برافراشته است.
وی با بیان اینکه وحدت نیروهای مسلح در جنگ تحمیلی رمز پیروزی بود و همه در قالب یک قرارگاه تحت امر حجت خدا جنگ را به پیروزی رساندند، افزود: بزرگترین عملیات تاریخ دفاع مقدس عملیات بیت‌المقدس بود که در آن خرمشهر قهرمان آزاد و حدود 20 هزار نفر از دشمن اسیر شد، این عملیات نتیجه وحدت نیروهای مسلح بود.
معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج با اشاره به اینکه وحدت تولید قدرت می‌کند و رمز موفقیت است، وحدت برای کشور امنیت‌آور است، ادامه داد: امروز نیز خروجی دفاع مقدس باید در کشور ترویج داده شود، دشمنان ما بدانند نیروهای مسلح کشور همه یک لشکر با ماموریت مجزا تحت امر فرماندهی کل قوا فعالیت می‌کنند. 
 

آخرین خبر کرمان در اینستاگرام :
Instagram.com/kerman__akhbar