صدا و سیما/ باحضور رئیس کل دادگستری استان مرکزی، امام جمعه دلیجان ونراق، نماینده مردم دلیجان و محلات در مجلس، فرماندار دلیجان و جمعی از مسئولان استانی و محلی، آیین تکریم ومعارفه رئیس دادگستری شهرستان دلیجان برگزارشد.

در این مراسم رسول رسولی به عنوان رئیس دادگستری شهرستان دلیجان معرفی شد و از خدمات ترابی رئیس پیشین تقدیر به عمل آمد.
حجت‌الاسلام سیدعبدالمهدی موسوی، رئیس کل دادگستری استان مرکزی با اشاره به ظرفیت‌های صنعتی استان مرکزی، حمایت از تولید اشتغال را از اولویت‌های دستگاه قضائی استان عنوان کرد و افزود: دستگاه قضائی تمام قد درکنار تولید ایستاده است.
در بخش تولید گره‌های کوچک و بزرگی وجود دارد که باتلاش مجموعه قضایی استان بسیاری از گره‌ها بازشده اما برخی از این گره‌ها باید در سطح کلان و بدست نهادهای قانون‌گذار چاره‌اندیشی و قانونگذاری شود.
وی افزود: دستگاه قضائی در تحقق شعار سال همواره با حساسیت و فراتر از وظایف خود تلاش داشته وامسال نیز در این راستا در حمایت از تولید وزمینه سازی افزایش تولید در دستور کار ماست.
حجت‌الاسلام موسوی رانت و رانتخواری را خط قرمز دستگاه قضائی عنوان کرد و افزود: بااین موضوع بدون اغماض و البته در چارچوب قوانین به شدت برخورد می شود.
رئیس جدید دادگستری دلیجان با اشاره به اجرای سند تحول قوه قضاییه آن را اولویت نخست این نهاد دانست و اجرای این سند را زمینه ساز داشتن کارنامه ایی درخشان که منجر به ریشه کن ساختن فساد می شود دانست.
رسولی گسترش هرچه بیشتر عدالت و رضایتمندی مردم را از دیگر اولویت های کاری خود برشمرد وافزود: علاوه برپیگیری برنامه های مدیریت پیشین سعی بر استفاده از تمامی ظرفیت های موجود در شهرستان ودر چارچوب قانون برای تحول چشمگیر در این دستگاه کوشش خواهیم کرد.


 
آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :

آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today