ایسنا/ فرمانده انتظامی استان مازندران از کشف بیش از ۴۵ میلیارد تومان کالای قاچاق و جرائم اقتصادی در سطح استان در طرح ویژه و ضربتی پلیس، خبر داد.

سردارحسن مفخمی شهرستانی، فرمانده انتظامی استان مازندران با اعلام این خبر، بیان کرد: طرح سراسری مبارزه با قاچاق کالا و ارز و جرائم اقتصادی با همکاری کلیه رابطان پلیس امنیت اقتصادی و انتظامی در سطح استان مازندران به مرحله اجرا گذاشته شد.

وی تصریح کرد: با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیسی و شناسایی محل دپوی کالاهای قاچاق، ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان مازندران و رابطان آن پلیس در شهرستان‌ها با همکاری دیگر پلیس‌های تخصصی و انتظامی موفق شدند، تعداد ۵ دستگاه خودروی قاچاق و مقدار ۲۵ تن چوب آلات جنگلی قاچاق را کشف نمایند و ۱۲۰۰ متر از اراضی کشاورزی نیز آزاد سازی شد.

فرمانده انتظامی استان مازندران از شناسایی و دستگیری ۱۲ متهم در اجرای این طرح خبر داد و افزود: متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شدند.

سردار مفخمی، ارزش ریالی کشفیات را برابر نظر کارشناسان ۴۵۸ میلیارد ریال اعلام و اظهار داشت: اموال مکشوفه به ادارات و سازمان‌های مسئول تحویل شد.

آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today