ایرنا/ به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه مازندران، در راستای نهضت جهادی فیبر مخابرات ایران؛ فیبر جدید در منطقه پهناب، مشک‌آباد و لاریم جویبار به بهره‌برداری رسید.

علی نوروزی، مدیر مخابرات مازندران بیان کرد: بهره‌برداری از فیبر جدید منطقه پهناب، مشک آباد و لاریم ( FTTH ) مشتمل بر ۱۶ روستا جهت رفع ۱۲ سال قطعی‌های متناوب و تقویت زیرساخت‌ مخابرات منطقه مازندران به بهره برداری رسید.

مدیر مخابرات مازندران گفت: بعد از ۱۲ سال نوسان سرعت اینترنت در جویبار، ۱۶ روستای این شهرستان به فیبر نوری پرسرعت مجهز شد.

مدیر مخابرات منطقه مازندران ضمن قدرشناسی از صبوری مردم منطقه به ‌دلیل قطعی‌های چندساله حوزه مخابراتی، بیان داشت: افتتاح این طرح از آرزوهای این شرکت در حوزه مخابرات بوده و امروز به همت تلاشگران مخابرات و همیاری دهیاران و شوراها، ۱۶ روستای شهرستان از امکان استفاده از FTTH بر بستر فیبر نوری بهره‌مند شد.
وی ادامه داد: از نظر ما منطقه لاریم و جویبار در حوزه ارتباطات جزو مناطق محروم است اما با عزمی جدی این محرومیت را رفع خواهیم کرد.
این مقام مسوول، ضمن ابراز امیدواری بر سرعت بخشی بیشتر طرح های مخابراتی دیگر در جویبار، اظهار داشت: این طرح به طول پنج کیلومتر و با اعتباری بالغ بر ۱۳ میلیارد ریال اجرا شده است.

آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today