ایسنا/ فرمانده انتظامی شهرستان ابهر با اشاره به دستگیری عاملان قمه‌کشی و شرارت محله شناط گفت: افراد دستگیر شده با ایجاد رعب و وحشت در بین مردم اقدام به قدرت‌نمایی می‌کردند که با دستور مقام قضائی بازداشت و روانه زندان شدند. 

سرهنگ محمد مهدیخانی، فرمانده انتظامی شهرستان ابهر اظهار کرد: در پی وقوع یک مورد شرارت و قدرت‌نمایی با سلاح سرد در منطقه شناط شهرستان ابهر که باعث ایجاد رعب و وحشت در بین شهروندان شده بود، بلافاصله عوامل یگان امداد جهت بررسی به محل اعزام شدند.

وی افزود: متهمان به محض حضور ماموران پا به فرار گذاشتند ولی بعد از احراز هویت، ۳ نفر از اراذل و اوباش نوظهور در این‌خصوص شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی در یک عملیات پلیسی در مخفیگاه‌شان دستگیر شدند.

این مقام انتظامی افزود: متهمان دستگیر شده صراحتاً به جرم خود مبنی بر عربده‌کشی و قدرت‌نمایی با قمه اعتراف و ضمن تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی و روانه زندان شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان ابهر با بیان اینکه امنیت شهروندان خط قرمز پلیس است و پلیس اجازه جولان به مخلان امنیت را نمی‌دهد از شهروندان خواست در مشاجرات لفظی و درگیری‌ها سعه‌صدر داشته باشند و با آرامش و یا با مراجعه به دستگاه قضایی مشکل خود را مرتفع کنند.

آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today