عصرهامون/ سرپرست معاونت حقوق عامه دادستانی مرکز سیستان و بلوچستان از پلمب دو رستوران متخلف و غیربهداشتی در بازار مشترک زاهدان خبر داد.

ابوالفضل احمدزاده، سرپرست معاونت حقوق عامه دادستانی مرکز سیستان و بلوچستان اظهار کرد: در ادامه بازدیدهای سرزده از صنوف مرتبط با سلامت غذایی مردم، چندین مرحله از رستوران‌ها و کبابی‌های منطقه بازار مشترک زاهدان(میدان کوزه) بازدید به عمل آمد و تذکرات لازم به آنها داده شد.
وی افزود: تعداد زیادی از این مراکز به دلایل مختلف تذکرات کتبی گرفتند و آنها نیز متعهد شدند که نسبت به رفع نواقص اقدام کنند که برخی‌ها اجرا کردند و تعداد دیگری نیز کماکان با همان وضعیت سابق مشغول فعالیت بودند که شب گذشته مجدداً مورد بازدید قرار گرفتند.
سرپرست معاونت حقوق عامه دادستانی مرکز سیستان و بلوچستان تأکید کرد: در این بازدید دو رستوران متخلف که پیش‌تر نیز متعهد بر اصلاح رویه‌کاری خود شده و بی‌تفاوت بودند به دلیل عدم رعایت نکات بهداشتی و دامپزشکی و نداشتن مجوز فعالیت پلمب و از ادامه فعالیت آنها تا زمان رفع نواقص جلوگیری شد.
احمدزاده گفت: این روند برای سایر صنوف فعال در این منطقه نیز تداوم خواهد شد و ضرورت دارد تا همه رستوران‌ها و فروشندگان مستقر در این محدوده نسبت به اخذ مجوز فعالیت و رعایت نکات بهداشتی اقدام کنند.

آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today