ايسنا/استاندار ايلام گفت: مرز بين‌المللي مهران همچنان با کشور عراق تا ۱۵ ارديبهشت‌ بر روي مسافران بسته است.

 محمد نوذري در شصت و هفتمين جلسه ستاد استاني مبارزه با کرونا، اظهار کرد: آغاز فعاليت بانک ها از يکشنبه پنجم ارديبهشت ماه ساعت ۷:۳۰ بوده و از ساعت هشت تا ۱۲:۳۰ و با توجه به کاهش ساعت کاري، حضور کارکنان تمامي بانک ها به صورت ۱۰۰درصد است تا روند خدمات رساني به مراجعان سريع‌تر انجام شود.
وي شلوغي بانک‌ها و تجمع مردم را يکي از مشکلات موجود عنوان و تصريح کرد: با تغيير ساعت کاري و حضور کامل کارکنان در مدت زمان ۱۰ روز اين مشکل رفع شود.

نوذري تصريح کرد: اگرچه روند بستري‌هاي کرونا در ايلام کاهش يافته ولي همچنان وضعيت مطلوب نيست و به وضعيت پايدار در اين زمينه نرسيده‌ايم، افزود: در برخي شهرستان‌ها به ويژه ايوان وضعيت نامطلوب است که در اين زمينه بايد تصميمات و برنامه ريزي دقيق اخذ شود.

استاندار ايلام به اعلام آمار وضعيت استان از نظر عدم رعايت پروتکل‌هاي بهداشتي به عنوان نخستين استان کشور اشاره کرد و از دانشگاه علوم پزشکي استان خواست در اين زمينه آمارهاي دقيق را به وزارت بهداشت اعلام کنند.

نوذري در ادامه با اشاره به کاهش حضور کارکنان در محل کار با توجه به رنگ بندي شهرستان هاي استان، گفت: چنانچه کارکنان در ساعت اداري که دورکاري دارند و بايد قرنطينه خانگي شوند به تفريح رفته و ناقض پروتکل‌هاي باشند مرتکب خلاف شده و به تمامي رسانه‌ها اعلام شده است چنانچه اين کارکنان را مشاهده کنند اعلام گزارش کرده تا با آنها به علت تخلف برخورد قانوني شود.

استاندار ايلام تاکيد کرد: همچنان مرز بين‌المللي مهران با کشور عراق تا ۱۵ ارديبهشت‌ بر روي مسافران بسته است.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar