اکو ایران/فروش فوق العاده پنج محصول در دستورکار بهمن موتور قرار گرفت. این خودروساز خصوصی این طرح فروش فوق العاده خود را از اول مهر تا 9 مهر 1402 در دسترس مشتریان قرار خواهد داد.
 
بهمن موتور قصد دارد اولین فروش فوق العاده خارج از سامانه یکپارچه را نهایی کند. آن طور که شنیده می شود این خودروساز خصوصی پنج محصول خود شامل دیگنیتی پرایم، دیگنیتی پرستیژ، فیدلیتی پرایم تیپ 1، فیدلیتی پرایم تیپ 2 و ریسپکت پرایم را در دسترس مشتریان قرار دهد.
این طرح فروش از اول مهر تا 9 مهر سال جاری برگزار می شود.
به گزارش کارنامه، بهمن موتوری ها اعلام کردند دیگنیتی پرایم و دیگنیتی پرستیژ را به ترتیب با قیمت های حدود یک میلیارد و 250 میلیون تومان و یک میلیارد و 424 میلیون تومان به مشتریان عرضه می کنند. فیدلیتی پنج نفره با قیمت حول و حوش یک میلیارد و 123 میلیون تومان در این طرح فروش فوق العاده حاضر است. چنانچه مشتریان قصد داشته باشند دیگر مدل فیدلیتی یعنی مدل هفت نفره این خودرو SUV (شاسی بلند) را در اختیار بگیرند باید نزدیک به یک میلیارد و 149 میلیون تومان به حساب بهمن موتور واریز کنند. ریسپکت پرایم نیز با قیمتی حدود 974 میلیون تومان عنوان ارزان ترین خودروی این طرح فروش فوق العاده را یدک می کشد.
بهمن موتور در ارتباط با تریم محصولات عرضه شده در این طرح فروش اعلام کرده دیگنیتی پرایم و دیگنیتی پرستیژ با تریم های موجود عرضه خواهند شد. اما فیدلیتی پنج نفره و فیدلیتی هفت نفره به همراه ریسپکت پرایم با تریم مشکی به متقاضیان تحویل داده خواهد شد.

رنگ خودروهای عرضه شده در این فروش فوق العاده نیز از سوی بهمن موتور مشخص نشده است. این خودروساز تنها به این توضیح اکتفا کرده است که رنگ ها بر اساس موجودی و اولویت ثبت نام متقاضیان تعیین خواهد شد.
این طرح فروش فوق العاده بدون سود انصراف برگزار خواهد شد. اما چنانچه خودروساز در تحویل محصولات فروخته شده تاخیر کند، سود سه درصدی ماهانه (36 درصد سالیانه) از سوی خودروساز به خریداران پرداخت می شود. مدیران بهمن موتور تعهد داده اند که خودروهای فروخته شده را تا هفته سوم آذر 1402 به خریداران تحویل دهند. مدل خودروهای حاضر در این طرح فروش فوق العاده 1402 خواهد بود.    

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar