آخرین خبر/ ۴۰ خواننده پاپ در ایران در تجربه ای کم‏ نظیر در یک قطعه با موضوع صلح و وحدت ملی با محوریت ایران تحت عنوان «منو بشناس» همخوانی کردند.

به گزارش روابط عمومی، این اثر که برداشتی آزاد از قطعه «WE ARE THE WORD»» مایکل جکسون است، با حضور چهره های شاخص موسیقی پاپ تهیه و تولید شده است و موزیک ویدئوی خوش ساخت و حرفه ای این اثر به زودی منتشر خواهد شد.

این اتفاق که برای اولین بار در تاریخ موسیقی ایران رقم می خورد، با حضور چهره های شاخص موسیقی پاپ تهیه وتولید شده است و موزیک ویدئوی خوش ساخت و حرفه ای این اثر، مراحل پایانی تولید را طی می کند.

«منو بشناس» تلاش موسسه موسیقی «ماوا» و خوانندگان سرشناس ایرانی برای تقویت هویت ملی در میان ایرانیان است. بهروز صفاریان، رضا صادقی، فرزاد فرزین، فریدون آسرایی، حجت اشرف‌زاده، گرشا رضایی، خشایار اعتمادی، پرواز همای، سینا شعبانخانی، روزبه نعمت‌الهی، گروه «سون»، کاوه آفاق، حسین حقیقی، مسعود صادقلو، حمید هیراد، حامد همایون، سینا درخشنده، سامان جلیلی، احسان حق شناس، رضا شیری و تعداد زیادی از خوانندگان و هنرمندان دیگر، در این اثر حضور دارند.

این اثر به قلم احمد امیرخلیلی، آهنگسازی فرزاد فرزین، تنظیم کنندگی بهروز صفاریان است که تهیه کنندگی آن را میثم محمدحسنی انجام داده و در موسسه موسیقی «ماوا» تهیه و تولید شده است.

میثم محمد حسنی با همراهی مرکز آواهای انقلاب اسلامی (ماوا) و«سازمان اوج» تهیه کنندگان «منو بشناس» هستند.

بهمن بابازاده (مشاور رسانه ای و مدیر هماهنگی)، بهنام کریمی، محمد اولاد (کارگردان موزیک ویدئو)، علی خاتمی و... از دیگر عوامل این اثر هستند.

منبع: پانا ، مهر و نیوز.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar