فارس/ سفير جمهوري اسلامي ايران در فدراسيون روسيه با اشاره به سفر وزير دفاع به مسکو عنوان کرد: فصل جديدي از همکاري هاي فني و نظامي ايران و روسيه در راه است .

کاظم جلالي سفير در اظهاراتي با اشاره به سفر وزير دفاع جمهوري اسلامي ايران به مسکو عنوان کرد: امير سرتيپ امير حاتمي وزير دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح جمهوري اسلامي ايران امروز عازم مسکو است. ايشان ملاقات‌هاي مهمي با مقامات  ارشد نظامي فدراسيون روسيه از جمله وزير دفاع اين کشور خواهد داشت.

وي با بيان اينکه رايزني‌هاي نظامي در کنار رايزني‌هاي برجامي ايران و روسيه در دوره کرونا ادامه دارد، خاطرنشان کرد: روسيه با راي منفي خود به قطعنامه پيشنهادي اخير آمريکا به منظور تمديد تحريم تسليحاتي ايران نشان داد که مخالف اقدامات غيرقانوني و تلاش بي‌مبناي ايالات‌ متحده از جمله بازگشت قطعنامه‌هاي شوراي امنيت است.  

به گزارش فارس، روسيه به قطعنامه اخير آمريکا در شوراي امنيت براي تمديد تحريم تسليحاتي ايران راي منفي داد و با تلاش آمريکا براي فعال سازي مکانيسم ماشه نيز مخالفت کرد.

سفير جمهوري اسلامي ايران عنوان کرد: همکاري‌هاي دفاعي و نظامي ايران و روسيه هر روز شتاب بيشتري به خود مي‌گيرد. فصل جديدي از همکاري‌هاي فني و نظامي ايران و روسيه در راه است.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar